Select Page

Sveiki, esu Raimonda. Turiu super galią –  gebu išgirsti Jus. O girdėdama, galiu  padėti Jums išgirsti save. Esu sertifikuota koučingo specialistė IFC narė, bei coaching.lt bendruomenės dalis.

Mano istorija

Mano pačios profesiniame gyvenime koučingas atsirado ne iš karto. Prieš pasirinkdama šį kelią daugiau nei 17 metų dirbau pardavimo ir klientų aptarnavimo srityse, o tikrąją pardavimo darbo prasmę atradau vadovaudama nevyriausybinių organizacijų lėšų pritraukimo skyriams.

Pardavimas, daugeliui keliantis ne pačius geriausius jausmus, man yra tarsi lobių skrynia. Kodėl? Nes esu įsitikinusi, kad mes visi be išimties pardavinėjame visą savo sąmoningą gyvenimą. O visų pirma parduodame save patiems sau.

 

Mano patirtis rodo, kad kuo geriau suprantame save ir savo veiksmus, tuo lengviau galime išgirsti ir kitą. Tuo greičiau galime atliepti aplinkinių poreikius ir rasti skirtingoms pusėms tinkamiausius sprendimus. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle.

Atradusi tai suvokiau, kad pasitelkusi savo sukauptas žinias ir patirtį, papildydama  jas specialiomis koučingo metodikomis, galiu padėti žmonėms, kurie ieško prasmės, kurie nori auginti save kaip sėkmingus verslininkus, kurie trokšta plėtoti verslą ir išmokti į gyvenimą žvelgti kaip į žaidimą!

Aš suprantu, kad kai kam vien nuo termino „koučingas“ kyla alergija, nevaldomas noras krizenti ir vartyti akis. Visgi mano klientai, kuriems turėjau garbės padėti sprendžiant juos ištikusias problemas, ir ilgametė patirtis sako – atvirumas naujiems metodams ir gebėjimas plėtoti išorinį ir vidinį dialogą gali sukurti rezultatus, pranokstančius lūkesčius.

Don’t Wait Any Longer. Start Forging Your Own Path Today!